Bir Sorunuz mu var?     Ara: 05330301246
Ara

Servisimiz

boya renk kataloğu renk kartelası

İç Cephe Boya Renkleri 2021, sevdiğiniz tüm boya markalarını içermektedir. 

Silinebilir özellikte olan bu boyalar mat ve parlak seçenekleri ile siz müşterilerimize sunulmaktadır. Filli Boya, Dyo Boya, Marshall Boya, Polisan ve Jotun İç Cephe Boya Katalogları Sayfamızda Yer Almakta Olup Boya  ile Birlikte İstediğiniz Renk Boya ve Boya Markası İçin Teklif Alabilirsiniz. Boya Markaları  Renk Kartelası İçin Tıklayınız 

Boya Badana ile İlgili İlginç Bilgiler

Boya badana, evinizin iç ve dış görünümünü değiştirmenin en kolay ve ekonomik yoludur. Yazımızda derlediğimiz ipuçlarından ilham alarak siz de evinizde mükemmel bir dekoratif boya uygulaması yapabilirsiniz.

Boya Hakkında Merak Edilenler

1. İç ve dış mekan boya badana uygulaması yapmadan önce, rengin küçük alanlarda denenmesi daha doğru olacaktır. Seçtiğiniz rengi küçük bir bölgede uygulayın ve çeşitli aydınlatma koşullarında gözlemleyin.

2. Bir evin ortamı ve ışıklandırması boya üzerinde etkilidir. Gölgeli ortamlar renklerin daha koyu görünmesine neden olur. Canlı renkler ise iyi aydınlatılmış alanlarda istenilendan daha parlak görünebilir. En iyi boya uygulaması için ışığın mutlaka göz önünde bulundurulması gereklidir.

3. Ön kapının rengi, evin atmosferini tamamen değiştirir. Parlak kaplamalı kapılar daha çarpıcı görünürken, doğal ahşap kaplamalı kapılar daha sıcak ve konforlu bir ambiyans yaratır.

4. Düzgün bir şekilde depolandığında bir kutu boya üç yıla kadar bozulmadan kalır.

5. Boya, pek çok dekorasyon problemi için hızlı bir çözüm sağlar. Ahşap kaplamaların boyanması da bu çözümlere dahildir.

6. Boya uygulaması ile ilgili çoğu sorun zayıf yüzey hazırlığından kaynaklanır. Evinizin dış görünümünü daha değerli kılmak için zaman ayırın ve duvarın üzerindeki lekeleri ve yüzey problemlerini temizleyin, zımparalayın ve düzeltin. Yaptığınız boya uygulaması daha uzun ömürlü olacaktır.

7. Duvar renkleri ile evinizin karakterini eşleştirirken şu soruların yanıtlarını düşünün: Evinizin hangi duyguları yansıtmasını istiyorsunuz? Evinizde en çok hangi öğeleri seviyorsunuz; mimari özellikler, pencereler, veranda, dekoratif stil, boyut? Bu sorulara verilen cevaplar, vurgulamanız gereken öğelerin farkına varmanızı sağlayacaktır. Boya renginizi buna göre seçebilirsiniz.

8. Benzersiz bir renk talebiniz varsa, www.boyaciboran.com  adresini tıklayarak veya 05330301246 numarayı arayarak  yalnızca birkaç dakika içerisinde hayalinizdeki rengin üretimine şahit olabilirsiniz.Bize 7/24 ulaşabilirsiniz.


Etiketler: boya renk kataloğu, boya renkleri, boya renk kartelası, boya renk, boya fiyatları,

Profesyonel Boyama Servisi
Mülkünüzü korumanın harika yolu
05330301246
Telefon
05330301246
Adres
Adil Mahallesi Tabur Sokak Sultanbeyli İstanbul - Şube Adres: Azapkapı, Dikişçi Sk. 34420 Beyoğlu/İstanbul