Bir Sorunuz mu var?     Ara: 05330301246
Ara

Servisimiz

Tadilat Onarım

Tadilat Onarım Hizmetlerinde Profesyonel Tam Destek!

GÜVENLİ TADİLAT

Yaşam alanlarını yeni baştan tasarlayıp inanılmaz ve göz alıcı yeni sonuçlara ulaşmak için güvenli tadilat metotları vazgeçilmezdir. Boran Usta tarafından ele alınan tadilat ve onarımlarda güvenlik esastır. Bu bağlamda başarılı bir tadilat için ideal maskeleme bantları kullanmak, yine tadilatın yapıldığı zeminlerde kullanılan başarılı yapıştırıcı ürünleriyle çalışmak, kaymanın, düşmenin, yaralanmanın veya tadilat yapılan alanlarda başka tehlikelerin söz konusu olmadığı güvenli bir ortam oluşturmak temel önceliğimizdir. Bu çerçevede Boran Usta tarafından taahhüt edilmiş bir tadilat ve onarım bölgesinde her şey Boran Usta,nın uzman  tadilatci kadrosu  güvencesi altındadır.

TADİLAT VE TAMİRAT NE KADAR ZAMAN ALIR?

Bir mekânın tadilat ve tamiratının ne kadar zaman alacağı sıklıkla sorulan soruların başında gelmektedir. Sektörün içindekiler için bu soru sorulmaması gereken sıradan bir soru gibi gelse de tadilat, tamirat ve onarım alanlarında yetkin olan Boran Usta olarak, bu soruyla sıklıkla karşılaşmaktayız. Özellikle yine memnun müşterilerimizin yönlendirmesiyle bizleri arayan birçok kişi ilk olarak yapılacak tamir, tadilat ve onarımın ne kadar vakit alacağını sormaktadırlar. Bu konuda netlikle verebileceğimiz cevap şudur: Öncelikle bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren ihtiyacınız olan tadilat, tamirat ve onarım en kısa zamanda projelendirilir. Sizin de tamir ve tadilat talepleriniz dikkate alınarak uygulamalara hızlı bir şekilde başlanılır. Mekânın büyüklüğüne göre süre değişebilmektedir ancak mesela 3+1 şeklindeki bir evin tadilat ve tamiratı ortalama olarak üç ile dört hafta sürmektedir. Ancak bu süre evin boş veya dolu olmamasıyla birlikte değişmektedir. Yine tamir, tadilat ve onarım yapılacak alanda kullanılacak malzeme, mobilyaların, fayansların, zeminin, su tesisatının, elektriğin durumu ayrıca müşterilerimizin Boran Usta,nın beklediği estetik talepler tüm bunlar tadilat zamanının uzunluğunu veya kısalığını belirleyen unsurlar olmaktadır.

EV TADİLATI

Sürekli ve dinamik bir şekilde yenilenen dünyamızda evler de aynen içinde yaşayan insanlar gibi kendini çağa uydurma ve zamanın hızına yetişme arzusundadır. Bu çerçevede ister yeni ister eski tüm evler sıklıkla tadilat, tamirat, onarım, yenilenme, su veya elektrik tesisatlarının elden geçirilmesine ihtiyaç duymaktadır. Tabi doğru bir tadilat ve tamirat için doğru stratejiler de önemlidir. Bu yönüyle bir evin tadilat ve tamiratı için yola çıkmazdan evvel her şey etraflıca düşünülmelidir Tadilat, tamir ve onarımdan geçirilecek çatı, banyo, tuvalet, tavan, yatak odası, mutfak ve mekânların tüm diğer alanları ihtiyaç listesine göre sıralanmalıdır. Hangi alanda ne gibi tadilat, tamirat, onarım veya yenilenmeye ihtiyaç olduğunu tam tespit etmek için güvenli bir iş ortağıyla çalışmak birinci öncelik olmalıdır. Boran Usta olarak bu konuda tam güvence vermekteyiz. Bizimle irtibata geçtiğiniz andan itibaren düşündüğünüz tadilat, tamirat ve onarım için uzman ekiplerimizi size yönlendirmekte ve size asla gereksiz yükler çıkarmadan, sizi ihtiyacınız olmayan harcamalara yönlendirmeden doğru bir fiyat politikasıyla tadilatınızı projelendirmeyi tadilatci kadromuzla taahhüt ediyoruz.

SU TESİSATI

İhtiyaç duyulan tamirat, tadilat ve onarımı  projesine göre mutfaklardaki, banyolardaki ve kalorifer sistemlerindeki tesisatlar doğru bir projelendirmeyle yenilenmelidir. Su tesisatı tamirat, tadilat, yenilenme veya onarımdan geçirilirken uygulamasında insan sağlığı açısından standartlara uygun kaliteli plastik borular kullanılmalıdır. Uygulama bitirilmeden önce sızıntılara mahal bırakmamak için gerekli bütün testler doğru bir şekilde yapılmalı, bu noktada sadece bireysel tecrübelere değil tadilat, tamirat ve onarımlarda gelişen teknolojinin sunduğu tüm imkânlar etkin bir şekilde kullanılmalıdır.

MUTFAK TADİLATI YAPMAK

Gelişen teknoloji ve mimarı anlayışı mutfakları artık sadece yemeklerin pişirildiği alanlar olmaktan çıkarmış; mutfaklar artık evlerdeki gündelik hayatımızın merkezine oturan mekanlar haline gelmiş durumdadır. Daire içi ıslak alanların başından gelen mutfaklar zaman zaman onarım, tamirat ve tadilatci ya ihtiyaç duymaktadır. Bu bağlamda özellikle mutfaklarda, su tesisatı başta olmak üzere su ve nemin zararlarını bertaraf etmek üzere tamir, tadilat ve onarım projelendirilmelidir. Bu çerçevede ilkin sıhhi tesisat ve su yalıtım sistemleri  başarılı bir şekilde kontrol altına alınmalı, ardından mutfak dolapları, mutfak tezgahları, zemin uygulamaları, küf ve mantarların yoğunlaştığı alt dolapları, iç cephe boyası, aspiratör, ocak, buzdolabı, bulaşık makinesi gibi teknolojik ürünlerin çevreleri başarıyla tadilat ve tamirattan geçirilmelidir. Ve tadilatçı lara önem verilmelidir.

TADİLAT VE TADİLATÇI LARIN ÖNEMİ

Tadilat deyip geçmemek lazım. Tadilat ve onarım işlerimizi tadilatci firmalara verirken biraz daha dikkat etmeliyiz. Tadilat işlerinde tadilatci ekipler kesinlikle deneyimli, sertifikalı ve uzman kadrolar tarafından yapılmalıdır. Tadilatci ekip nekadar çok uzman kadrodan oluşursa, yapılan işlerden o kadar çok verim alınır ve müşteri memnuniyeti kazanılır.  Ne yazık tadilatci firmalar bu konuya çok önem vermemektedir. Boran Usta politikası gereği tadilatçı kadrosuna önem vermektedir. Öncelik müşteri memnuniyeti ve aynı zamanda hedef tadilatçı ekibin yaptığı uygulamalarda verim almaktır. Biz tadilatçı firmalar bu konularda ne kadar çok tadilatci ekiplerimize önem ve özen gösterirsek, yapılan işlerde o kadar çok verim alır ve aynı zamanda ülke ekonomisine çok ciddi katkılarımız olacaktır. Tadilatçı firmalar bu konuda oldukça hassas olmalı,  tadilatci ekipler eğitimli ve deneyimli kadrolardan oluşturulmalı. Tadilatci ekipler ne kadar çok eğitimli ve deneyimli olursa, iş kazaları o kadar çok önemli derecede azalacaktır. Biz Boran Usta ekibi olarak tadilatci ekip ve kadrolarımıza önem vermekteyiz. Aynı zamanda tadilatci ekibimiz de işlerine önem vermektedir. Boran Usta misyonu gereği öncelikli hedefi müşteri memnuniyetidir.

 

 


Etiketler: tadilat, onarim, boya, badana, boyacı, boran usta,

Profesyonel Boyama Servisi
Mülkünüzü korumanın harika yolu
05330301246
Telefon
05330301246
Adres
Adil Mahallesi Tabur Sokak Sultanbeyli İstanbul - Şube Adres: Azapkapı, Dikişçi Sk. 34420 Beyoğlu/İstanbul